У студентському клубі Університету презентували творчу діяльність театру «САД»

Студентський театр «САД»
презентація діяльності театру «САД»

21 жовтня 2018 року в студентському клубі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася презентація діяльності театру «САД». Наживо підсумовували 4 роки спільної творчості. Театр діє при Центрі Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви і висвітлює духовну та соціально-моральну тематику.

Попри підготовлені уривки вистав, студенти й учасники театру ділилися своїми враженнями і досвідом участі у ньому. Крізь сльози радості і сміху всі присутні творили цю презентацію, адже колишніх «садівців» немає, є, за словами отця Юрка Остапюка, «дракони, які ще не вимерли».

«І не знаєм, чого не повтікали / Аж до нині наші Юля із Отцем», – заспівали театрали засновнику театру, отцю Юрію, та режисеру Юлії Бондаренко, викладачеві Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки.

Також офіційно пост старости посіла студентка IV курсу ІНЕМ Карина Прокопенко.

А ще театр «САД» запрошує нових акторів. Практичний досвід не потрібний, головне – це щирість та бажання творити щось дуже глибоке.

презентація діяльності театру «САД» презентація діяльності театру «САД» презентація діяльності театру «САД» презентація діяльності театру «САД» презентація діяльності театру «САД»