У Студентському клубі Львівської політехніки відбулося святкове дійство «Прощання з колядою»

Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ
У Студентському клубі  відбулося «Прощання з колядою»

9 лютого 2016 року в Студентському клубі Національного університету «Львівська політехніка» для студентів та прихожан Студенського храму блж. Олексія (Зарицького) відбулося прощання з колядою.

Для присутніх виступали: хор храму блж. Олексія; народна хорова капела «Ватра» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького; Народний ансамбль пісні і танцю «Черемош» Львівського національного університету ім. Івана Франка; квінтет Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла і Студентський театр «САД», який виступив із Різдвяною містарією (вертеп та маланка).

Дійство проходило в теплій та дружній атмосфері. Кожен міг частуватися смаколиками.