У Студентському храмі на території студмістечка Університету завершився блок зустрічей «Шукач Бога. 2.0»

Центр Студентського Капеланства
о. Юрко Остапюк

10 листопада 2020 року «Шукач Бога. 2.0» вустами о. Юрка Остапюка підсумував пройдений матеріал у дзвіниці Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на території студмістечка Національного університету «Львівська політехніка».

Отже, шукати Бога не є соромно, і це не має бути галочка у списку, що я є українцем, патріотом, християнином. В кожного свій шлях, і сказати в 25, що я не вмію молитись, це нормально, бо ти це усвідомлюєш і вчишся, шукаєш Бога. Ми не є самотніми (навіть якщо ми десь так себе почуваємо), тому що нам є куди прийти, просто побути чи поговорити, випити каву, в тому числі й у дзвіниці. Також повторили загальні висновки всього курсу.

Закінчився блок конкретних зустрічей, але «Кава з капеланом» у дзвіниці не закінчується, як кава просто. Тому стежте за анонсами і чекайте наступного вівторка!