У Студентському храмі на території студмістечка Університету завершилися передпасхальні реколекції

Центр Студентського Капеланства
Фото з реколекцій

20 квітня 2022 року у Студентському храмі блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на території студмістечка Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Лукаша, 3а), завершився останній, третій день передпасхальних реколекцій.

Завершальну духовну науку на третій день реколекцій виголосив о. Юрко Остапюк – голова Центру Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви, настоятель Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького, капелан Національного університету «Львівська політехніка» та Української академії друкарства.

Докладніше про реколекції перед Великоднем– на сторінці Центру Студентського Капеланства у соцмережі Фейсбук.

Фото з реколекцій Фото з реколекцій Фото з реколекцій Фото з реколекцій