У Студентському храмі на території студмістечка Університету відновлюють «Добрі понеділки» для волонтерів

Центр Студентського Капеланства
Фрагмент афіші заходу

Центр Студентського Капеланства відновлює «Добрі понеділки» і знову запрошує на зустрічі для волонтерів, на яких будуть учитися, вдосконалювати свої знання і вміння, спілкуватися з цікавими людьми та спільнотами.

Кожного третього понеділка місяця учасники заходу зустрічатимуться у дзвіниці Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького для:

• ділення досвідом, викликами, труднощами;
  • ділення принципами і концепціями розвитку спільнот;
  • обміну авторськими методиками таборування і праці з дітьми.

Перший гість у новому семестрі – о. Петро Майба, СДБ (Салезіяни Дона Боско), голова Комісії УГКЦ у справах освіти і виховання. Зустріч на тему «Для чого я живу?» відбудеться 20 лютого 2023 року, початок о 18:00.

Адреса храму: вул. Лукаша, 3а, студмістечко Національного університету «Львівська політехніка».