У Студентському храмі на території студмістечка Львівської політехніки відбулися різдвяні реколекції для молоді

Центр Студентського Капеланства
Фото із різдвяних реколекцій у Центрі Студентського Капеланства

5 грудня 2020 року в Студентському храмі блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на території студмістечка Національного університету «Львівська політехніка», відбулися різдвяні реколекції для студентської молоді. Тривали вони весь день, у програмі було декілька наук, молитва Тезе та Літургія, яку співали студенти, багато молоді приступило до сповіді. Участь у реколекціях взяли більше 20 осіб особисто і в середньому 10 через Zoom.

Реколектант – отець Христофор Кушпіт. Колись він був активним учасником студентського капеланства і саме у спільноті ЦСК відчув покликання до монашого життя. Закінчивши Львівську політехніку, тоді ще Тарас Кушпіт вирушив на пошуки Бога особливою дорогою – і 30 серпня 2020 року прийняв ієрейські свячення.

Отож отець Христофор розкривав тему «Як налаштувати свій духовний GPS?» крізь призму власного життєвого досвіду та духовного шляху.

Також отець Христофор поділився власними лайфаками, як можна провадити духовне життя, будучи студентом, зокрема як ефективно використовувати світло холодильника. «Коли я ішов на утреню, то непомітно для вахтерки відкривав двері гуртожитка і залишав відкритими. Може й по сьогоднішній день вона не знає, як вони відкривалися в 6 годині ранку», – ділиться кумедними спогадами реколектант.

На реколекціях взагалі було багато гумору та справжнього життєвого досвіду.

Фото із різдвяних реколекцій у Центрі Студентського Капеланства Фото із різдвяних реколекцій у Центрі Студентського Капеланства Фото із різдвяних реколекцій у Центрі Студентського Капеланства Фото із різдвяних реколекцій у Центрі Студентського Капеланства Скріншот з різдвяних реколекцій у Центрі Студентського Капеланства