У Студентському храмі на території студмістечка Львівської політехніки відбулися Нічні чування для волонтерів і молоді

Центр Студентського Капеланства
Фото з Нічних чувань для волонтерів і молоді

В ніч з 12 на 13 грудня 2020 року в Студентському храмі блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на території студмістечка Львівської політехніки, відбулися Нічні чування для волонтерів і молоді.

Програма була доволі насиченою, адже студенти люблять рух і також люблять спати. Декілька практик молитви, декілька наук, руханка по студмістечку та посиденьки у дзвіниці.

Розпочалося все молитвою, після чого учасники чувань обговорювали, як саме може проявлятися святість і якою вона є у сучасному світі. Також молодь була активною та задавала багато запитань, відповіді на які давав о. Мар’ян Мисяковський.

А щоб не заснути, сидячи на одному місці, організатори (команда волонтерського простору) провели квест нічним студмістечком, в якому учасники могли проявити свою креативність, швидкість та витривалість.

Під ранок був перегляд фільму «Відстрілюючи собак». А на завершення – недільна Божественна Літургія. Впродовж усієї ночі були перерви на теплий чай та смачне печиво.