У стартап-школі Університету обговорять інноваційні проєкти, реалізовані за підтримки ЛОДА

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка до заходу

3 лютого 2022 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Академіка Колесси, 2) відбудеться презентація звіту й обговорення проєктів, спрямованих на підтримку інноваційної діяльності закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, наукових парків у партнерстві з суб’єктами господарювання, які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету в рамках Програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021–2025 роки.

На заході презентують 3 наукові проєкти, що були реалізовані за підтримки Львівської обласної державної адміністрації:

1. Розроблення електролізера з твердополімерним електролітом
  2. Виробництво триколісних електросамокатів для людей з обмеженими можливостями
  3. Розроблення системи водневого очищення автомобільних двигунів внутрішнього згоряння

Початок о 15:00.