У стартап-школі Львівської політехніки з успіхом відбувся захід для інженерів SolidWorks Day @Lviv

Tech StartUp School Львівської політехніки
SolidWorks Day @Lviv

19 вересня у Tech StartUp School Львівської політехніки відбувся SolidWorks Day @Lviv, на якому учасники, а їх до слова, було більше сотні, мали можливість дізнатись, як за допомогою рішень SolidWorks проєктувати інноваційні промислові вироби та провадити їхні віртуальні випробовування, виконувати підготовку до виробництва, керувати інженерними даними, взаємодіяти впродовж усього робочого процесу.

З привітальним словом до учасників виступив керівник стартап-школи Університету Назар Подольчак, а потім мали свої доповіді спікери події.

Організатори впевнені, що всі учасники почерпнули з цієї насиченої події щось для себе і зможуть використати його у своїй діяльності.

SolidWorks Day @Lviv SolidWorks Day @Lviv SolidWorks Day @Lviv