У стартап-школі Львівської політехніки відбувся дводенний хакатон Hackyourfuture

За матеріалами сайту «Громадський Простір»
акатон Hackyourfuture

8–9 жовтня на базі стартап-школи Львівської політехніки відбувся хакатон Hackyourfuture, організований Інститутом регіонального розвитку, TechStartupSchool, Global Project Partners e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Упродовж двох днів 13 команд із п’яти областей України працювали над проєктами розвитку громад або країни, що передбачають цифрові рішення та соціальні, економічні, екологічні, демократичні інновації. Креативні та цілеспрямовані команди презентували свої ідеї, й журі обрало три команди-переможці, які отримали грошові призи.

Захід відбувався у рамках проєкту Hackyourfuture, який реалізовує Global Project Partners e.V. спільно з Інститутом регіонального розвитку у партнерстві з Tech Startup School Львівської політехніки за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.