У стартап-школі Львівської політехніки відбудеться лекція-воркшоп «Benefits for students» для ІТ-студентів

Організатори заходу
лекція «Benefits for students»

Громадська організація «Територія Ініціативної Молоді» та Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошують на лекцію-воркшоп «Benefits for students».

Присутнім на заході розкажуть про студентські набори, можливості отримати круті IDE в максимальній комплектації, програми знижок для молоді та популярні open-source проекти. Зі студентами ІТ-спеціальностей поділяться досвідом хлопці з Microsoft Student Partners Ukraine. Учасники подискутують про можливості навчання в Інтернеті, їхню ефективність та потужні навчальні онлайн-платформи.

Лекція-воркшоп відбудеться 12 квітня 2018 року в приміщенні стартап-школи Львівської політехніки (вул. Колесси, 2). Початок о 18:00.