У спортивному комплексі Львівської політехніки тривають змагання за Відкритий Кубок Лева з гандболу

Наталія Яценко, Центр комунікацій Львівської політехніки
змагання за Відкритий Кубок Лева з гандболу серед дівчат

У спортивному комплексі Університету, що на вул. Самчука, 14, тривають змагання за Відкритий Кубок Лева з гандболу серед дівчат. В турнірі беруть участь команди «Львівська політехніка», «Дніпрянка» (Херсонське вище училище фізичної культури), «Спарта» (Кривий Ріг), «Рівне» (ДЮСШ-4, Рівне).

Учорашні змагання між політехніками і «спартанцями» завершилися на користь наших дівчат – 35:25. Сьогодні львівʼянки гратимуть із командою з Херсону, завтра – з Рівного. 14 вересня після обіду відбудеться нагородження переможців.

Політехніки сподіваються показати якнайкращі результати, адже попереду, в жовтні, – чемпіонат України, виграш у якому дасть змогу потрапити в Суперлігу.