У Школі якості Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти відбулася онлайн-зустріч із Павлом Жежничем

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти
онлайн-зустріч Павлом Жежничем

Відбулася онлайн-зустріч Школи якості Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти на тему «Управління університетом в умовах дистанційного режиму роботи: нові виклики та нові можливості».

Разом із д.т.н., професором, проректором з науково-педагогічної роботи та інформатизації Національного університету «Львівська політехніка» Павлом Жежничем говорили про:

• виклики, з якими стикнулися студенти та викладачі Львівської політехніки під час карантину;
  • рішення, впроваджені під час карантину для організування навчального процесу, налагодження комунікацій та отримання зворотного зв’язку;
  • рішення, заплановані для впровадження в наступному навчальному році.
онлайн-зустріч Павлом Жежничем