У рамках засідання гуртка «Адміністративіст» відбулася звітна наукова студентська конференція

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Скріншот з онлайн-засідання

12 травня 2022 року в режимі онлайн у рамках засідання студентського наукового гуртка «Адміністративіст» кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки відбулася звітна наукова студентська конференція за результатами досліджень у 2022 році. Організаторами зустрічі були керівник гуртка – асистент кафедри, к.ю.н. Марта Малець – та асистент кафедри, к.ю.н., доцент Марія Сливка.

У заході взяли участь кращі студенти IV курсу Інституту права, психології та інноваційної освіти (М. Антонов, Д. Головенко, Х. Груба, І. Дерюгін, М. Кухта, Ю. Рудницька), які продемонстрували глибокі теоретичні знання та відповідальне ставлення до підготовки доповідей, про що засвідчили успішні виступи й оригінальні презентації.

Наукові роботи доповідачів рекомендовані до публікації в університетських збірниках студентських наукових робіт.