У рамках вивчення дисципліни «Управління бізнесом» студенти зустрілися з підприємцем та волонтером Ігорем Дулиним

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото із зустрічі у Львівській політехніці

У рамках вивчення дисципліни «Управління бізнесом» відбулася зустріч студентів ІІ курсу спеціальності «Менеджмент» кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки з підприємцем та волонтером, засновником мережі пекарень «Ваш Лаваш», головою громадської організації «Добро.Дій», екоамбасадором Greening of the Planet Ігорем Дулиним.

Спілкування з людиною, яка зуміла поєднати успішний бізнес з волонтерською діяльністю, по-справжньому надихає, спонукає діяти і вірити у результат.

Значні кошти для потреб армії волонтери залучають із проведення аукціонів.

Студенти також мали нагоду отримати під час зустрічі унікальні подарунки – марки з автографом головнокомандувача Валерія Залужного та начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова.

Організували зустріч доценти кафедри менеджменту організацій Ліна Галаз і Наталія Смолінська.

Фото із зустрічі у Львівській політехніці Фото із зустрічі у Львівській політехніці Фото із зустрічі у Львівській політехніці Фото із зустрічі у Львівській політехніці