У рамках вивчення дисципліни «Управління бізнесом» студенти кафедри МО провели бізнес-гру «Ефективні продажі»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото із заняття

Студенти груп МЕ-26 та МЕ-27 кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки на занятті з дисципліни «Управління бізнесом» грали у бізнес-гру «Ефективні продажі», підлаштовуючись до свого психотипу (за методикою DISC) та людини, з якою були в парі.

«Було справді цікаво та, якоюсь мірою, весело спостерігати за одногрупниками в цих ситуаціях. Вважаю, що дуже круто, що викладачі кафедри менеджменту організацій стараються влаштовувати нам якісь цікаві ігри, де ми краще пізнаємо себе та людей, з якими вчимось», – поділилася враженнями від пари Іванна Ліхатська з групи МЕ-26.

Фото із заняття Фото із заняття Фото із заняття