У рамках виконання проєкту EUSTS відбулася серія заходів із медіаграмотності «Правда про ЄС»

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото із заходу

Упродовж квітня 2023 року в рамках виконання проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне відбулась серія заходів із медіаграмотності «Правда про ЄС». У них взяли участь більше 100 учасників – студентів та викладачів з Університету.

Команда проєкту ознайомила учасників заходу з основними формами поширення дезінформації та її основними формами прояву. Присутні дізнались про основні механізми виявлення неправдивої інформації, проаналізували актуальні приклади дезінформації, що спрямована проти Європейського Союзу. На завершення учасники тренінгу практично, працюючи у команді, спростували один із фейків, пов’язаних з інтеграцією України до ЄС.

Фото із заходу