У рамках Весняної школи «Прикладна фізика – квиток у майбутнє» кафедра ПФН організовує пізнавальну екскурсію

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства
Заставка заходу

Шановні учні та слухачі Весняної школи «Прикладна фізика – квиток у майбутнє»!

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки запрошує у середу, 15 травня 2024 року, на екскурсію в Науково-навчальний центр інноваційних технологій та наноінженерії при кафедрі ПФН. Тут студенти проводять лабораторні роботи, а викладачі та науковці займаються дослідженнями з пошуку нових та покращення властивостей наявних анізотропних матеріалів для потреб сучасних технологій.

У програмі передбачено ознайомлення із:

• сучасним обладнанням і напрямами робіт кафедри;
  • колективом працівників;
  • конкретними технологічними прикладами застосування обладнання лабораторій Центру.

Екскурсія зацікавить учнів і випускників шкіл, ліцеїв, гімназій та професійно-технічних навчальних закладів, а також всіх охочих дізнатись про найсучасніші матеріали і технології.

Щоб долучитись до події, потрібно заповнити реєстраційну форму.

Зустріч розпочнеться 15 травня о 16:00 за адресою:

м. Львів, вул. Князя Романа, 5, фойє корпусу № 20 Львівської політехніки; тел.: (098) 026-90-82.

Впевнені, що буде цікаво та пізнавально. До зустрічі!