У рамках Urban density Lab Lviv 2022 студенти-архітектори Львова та Відня презентували свої напрацювання

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

У рамках міжнародного воркшопу Urban density Lab Lviv 2022 у кооперації Національного університету «Львівська політехніка» і Технічного університету Відня відбулась проміжна презентація концепцій розвитку територій «Збоїща» та «Рясне», що об’єднані темою міської соціальної стійкості Social Resilient City.

16 команд з обох університетів пропонували ідеї для розвитку територій за завданням на проектування, наданим управлінням архітектури та урбаністики Львівської міської ради.

Організатори вдячні студентам, тьюторам, консультантам, що приймають виклики сьогодення й опрацьовують важливі для міста завдання!