У рамках співпраці кафедри АТР та історико-архітектурного заповідника у Бережанах проведено роботи з укріплення замкових стін

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Фото із Бережанського замку

16 липня у Бережанському замку відбулося відкриття виставки «Український космос» Заслуженого художника України, випускника Львівської політехніки Олега Шупляка. Головним завданням цього проєкту було створення серед сивих руїн замку простору для виставкової діяльності.

Впродовж двох з половиною місяців замок став майданчиком комунікації громада – влада – бізнес. До реалізації проєкту передусім включився колектив Державного історико-архітектурного заповідника у місті Бережани. Всі роботи з укріплення замкових стін відбувалися під наглядом реставратора з Національного університету «Львівська політехніка», асистента кафедри архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Сергія Сірого.

Фото із Бережанського замку Фото із Бережанського замку Фото із Бережанського замку Фото із Бережанського замку Фото із Бережанського замку Фото із Бережанського замку