У рамках проєкту UKRENERGY львівські політехніки відвідали Словацький технологічний університет у Братиславі

Кафедра теплогазопостачання і вентиляції Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Національний університет «Львівська політехніка» є учасником інноваційного проєкту UKRENERGY, спрямованого на покращення енергоефективності та зменшення вуглецевого сліду будівельного фонду України. В рамках гранту Erasmus+ в Університеті створено нову навчальну програму, за якою будуть набирати студентів-магістрів на навчання.

26 червня – 1 липня 2023 року представники Львівської політехніки відвідали Словацький технологічний університет у Братиславі для участі в навчальному візиті у рамках проєкту UKRENERGY. Це сприяло підвищенню обізнаності про проєкт та посиленню екологічно чистого будівництва серед партнерів.

Участь у візиті взяли:

• Василь Желих – д.т.н., професор, завідувач кафедри теплогазопостачання і вентиляції Інституту будівництва та інженерних систем;
  • Христина Миронюк – к.т.н., доцент, доцентка кафедри ТГВ.

Деталі про програму та можливості навчання читайте на сайті проєкту UKRENERGY на Порталі Львівської політехніки.

Фото із заходу Ілюстрація до матеріалу