Міжнародна співпраця в рамках проєкту Erasmus+ KA2: відбулася зустріч представників Політехніки та вишів з Італії

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

13 квітня 2021 року відбулась зустріч проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Національного університету «Львівська політехніка», д.е.н., професора Наталії Чухрай, директора Інституту права, психології та інноваційної освіти, д. юрид. н., професора, заслуженого юриста України Володимира Ортинського, завідувача кафедри педагогіки та інноваційної освіти, д. пед. н., професора Юрія Козловського, професора кафедри ПІО, д. пед. н. Наталії Мукан і доцента кафедри, к. пед. н. Олега Стечкевича з представниками Вищої школи Гульєрмо Марконі та Університету Бергамо з Італії.

Було обговорено можливість подальшої співпраці кафедри педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки з Вищою школою Гульєрмо Марконі та Університетом Бергамо в рамках проекту Erasmus+ KA2, а також розглянуто співпрацю педагогічних працівників закладів у науковій сфері з тематики «Педагогіка та сучасні ІТ-технології в педагогіці».

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі