У рамках проєкту DISCO партнери зі Львова та Кракова обговорили розвиток інноваційного підприємництва

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Мозковий штурм – це завжди цікава нагода поділитися думками, провести крутий нетворкінг, де кожен учасник має можливість придумати креативну ідею, яку згодом можна втілити.

Команди проєкту DISCO Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» спільно зі Staszek Alwasiak (Краківський економічний університет) мали цікаво нагоду два дні обговорювати й дискутувати на тему розвитку інноваційного підприємництва серед студентів та молодих підприємців.

Результатами своєрідного буткемпу стало створення не лише амбітних бачень реалізації DISCO, а й деталізований план його проміжних етапів, які стануть частиною плану дій та інноваційної візії здійснення проєкту.

«На цьому етапі ми працюємо над тим, щоб проєкт став початковою точкою та можливістю реалізації стартапів і проєктів у студентів та молодих підприємців у різних сферах, адже молодь – наше майбутнє, і від їхніх рішень та ідей буде залежати багато», – каже Назар Подольчак, керівник Tech StartUp School Львівської політехніки.