У рамках програми Visiting Professor на кафедрі ПЕЕТ триває факультативний курс Ігоря Кравчука (Польща)

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Заставка до онлайн-зустрічі

У рамках програми Visiting Professor на кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки триває факультативний курс «Фінансові аспекти реалізації стратегії сталого розвитку в Європейському Союзі» (60 годин).

Лектор – Ігор Кравчук (Igor Kravchuk), доктор економічних наук, професор кафедри фінансів і бухгалтерського обліку Бидгоської політехніки (Bydgoszcz University of Science and Technology), Польща.

Терміни проведення курсу – з 27 березня до 17 травня 2023 року в режимі онлайн на платформі Zoom.

Список студентів, програма факультативного курсу і план занять – у доданому файлі.