У рамках програми «Виховуємо аристократів духу» відбулася перша зустріч «Літньої школи»

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Фото із зустрічі

«…Одна професія від Бога – Учитель, всі інші – від Учителя». Під цим гаслом 6 червня відбулася перша зустріч «Літньої школи» в рамках програми «Виховуємо аристократів духу», яку організовує і проводить кафедра педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки.

Зустріч відбулась в Храмі Пресвятої Євхаристії села Купичволя (настоятель – о. Ярослав Бакалець) в атмосфері щирості, довірливості й зацікавлення за підтримки голови Великомостівської ОТГ Я.Г. Ройка. У конструктивному обговоренні питань заходу взяли участь:

• Національний університет «Львівська політехніка»: доцент кафедри педагогіки та інноваційної освіти, к.ф.-м.н., доцент Олександр Захар’яш; аспірант кафедри педагогіки та інноваційної освіти, асистент Наталія Денькович;
  • представники Великомостівської ОТГ: голова Я.Г. Ройко, староста села Купичволя І. Яремко, о. Ярослав Бакалець, катехит недільної школи Г. Бакалець, директор Купичвільського закладу загальної середньої освіти Великомостівської міської ради Львівської області Б. Лозинський.

Серед присутніх були представники різних поколінь, а також педагогічний колектив Купичвільського закладу загальної середньої освіти Великомостівської міської ради Львівської області школи в повному складі.

Тема наступної зустрічі – «Стань творцем свого майбутнього».

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі