У рамках професійно-орієнтаційної роботи Інституту геодезії відбулися зустрічі зі школярами Стрийщини

Інститут геодезії Львівської політехніки
Фото з відвідин шкіл Стрийщини

У рамках профорієнтаційної роботи Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка» заступник декана бакалаврату, к.т.н. Андрій Вовк відвідав заклади освіти I–III ступенів акредитації міста Стрия та Стрийського району. Зокрема:

• загальноосвітню школу № 2 I–III ступенів акредитації імені Героя України Андрія Корчака – м. Стрий;
  • загальноосвітню школу № 3 I–III ступенів акредитації імені І.Я. Франка – м. Стрий;
  • загальноосвітню школу № 5 I–III ступенів акредитації імені Василя Стасюка – м. Стрий;
  • Угерську середню загальноосвітню школу I–III ступенів акредитації – с. Угерсько Стрийського району Львівської області;
  • Нежухівський заклад загальної середньої освіти I–III ступенів акредитації – с. Нежухів Стрийського район, Львівської області;
  • Гірський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа I-III ступенів акредитації) – с. Гірське Стрийського району Львівської області.

У ході зустрічей школярі дізналися про умови вступу та особливості навчання у Національному університеті «Львівська політехніка» й Інституті геодезії зокрема, про спеціалізації та широкий перелік спеціальностей Інституту геодезії, а також про можливості навчання за програмами подвійних дипломів у вишах Польщі та Німеччини і варіанти майбутнього працевлаштування.

Адміністрація Інституту дякує керівникам закладів освіти, директорам та їхнім заступникам за теплу зустріч і допомогу у проведенні профорієнтаційних заходів, а учням – за їхню зацікавленість у почутому.

Фото з відвідин шкіл Стрийщини Фото з відвідин шкіл Стрийщини Фото з відвідин шкіл Стрийщини Фото з відвідин шкіл Стрийщини