У рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні у Львівській політехніці відбудеться лекція-дискусія

Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки
 Проект SAIUP

З квітня 2018 року в аудиторії 226 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» Американська Рада з міжнародної освіти, що адмініструє Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), проведе лекцію-дискусію для представників активного студентства «Академічна доброчесність – крок за кроком до нової академічної культури». Початок о 10:20.

Під час лекції заплановано ознайомлення студентів Університету з проектом SAIUP та його заходами, а також обговорення норм і принципів академічної доброчесності, яких мусять дотримуватися студенти під час навчання у виші, та ролі принципів доброчесності у повсякденні.

Лекцію проводитимуть асистент радника з питань культури Посольства США в Україні Курос Гафарі, фахівець із питань освіти Посольства США в Україні Віра Терновська, представники Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні Тарас Тимочко та Яна Чапайло.