У рамках проекту «До вершин з Рошен» лектор із Польщі прочитає у Львівській політехніці дві лекції

Кафедра ТБСФБ Львівської політехніки
Даніель Заборскі

Корпорація «Рошен» започатковує у Національному університеті «Львівська політехніка» цикл лекцій відомих закордонних вчених. 26–28 листопада 2019 року кафедру технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій відвідає Даніель Заборскі, доцент, доктор інженерії лабораторії біостатистики факультету біотехнологій та тваринництва Західнопоморського технологічного університету в місті Щеціні (Республіка Польща).

Даніель Заборскі запрошений у рамках проекту «До вершин з Рошен» для читання лекцій студентам спеціальностей «Фармація» та «Біотехнології та біоінженерія», «Харчові технології». Програмою візиту польського гостя передбачено 2 лекції, що стосуються біоінформаційних баз даних та прогнозування вторинної структури протеїнів. Доктор Заборскі прочитає їх 27 і 28 листопада в аудиторії 240 VIII навчального корпусу Львівської політехніки. Початок о 12 годині.

Лекції відбуватимуться за фінансової підтримки Кондитерської корпорації «Рошен».