У рамках проекту CirclE відбулася лекція-дискусія на тему глобальних змін клімату та екопроблем

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Скріншот з онлайн-зустрічі

У рамках проекту Erasmus+ Модуля імені Жана Моне CirclE «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» студенти кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки зустрілися з Іриною Панчишин – журналісткою, ведучою, авторкою подкасту «Дім» від The Ukrainians.

Учасники заходу послухали цікаву розповідь про те, як жити у стилі ЕКО, бути відповідальними споживачами та агентами змін для сталого майбутнього.

Особливе зацікавлення викликала тема забруднення навколишнього середовища пластиком та ініціатива Zero Waste. Водночас обговорили зі студентами можливості для бізнесу, що їх створює циркулярна економіка.