У рамках освітнього проєкту, який реалізує стартап-школа Університету, відбулося навчання вчителів

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фото з навчання

48 вчителів з Рівненської та Волинської областей долучилися до першого модуля навчання зі зменшення та надолуження освітніх втрат, яке відбулося 24–25 липня в рамках проєкту «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО».

Проєкт реалізує молодіжна громадська організація «Інститут Суспільних Ініціатив» спільно з Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Учасники першого дня тренінгу долучилися до обговорення чинників формування освітніх втрат, як зацікавити дітей навчатися та розвивати мислення, зрозуміти значення школи у їхньому формуванні.

Наступного дня учасники вивчали методики самоперевірки під час компенсації освітніх втрат, які інструменти є дієвими для підтримки психоемоційного стану дітей.

Враження учасників заходу і фоторепортаж – на сторінці Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук.