У рамках навчальної практики студенти освітньої програми 181 «Харчові технології» відвідали «Пивоварню Кумпель»

Кафедра технології органічних продуктів Львівської політехніки
Фото із практики

З початком навчального року значно побільшало спільно організованих заходів кафедри технології органічних продуктів Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки і виробників харчової промисловості. У перші два тижні навчання студенти третього курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти мають практичні заняття та виїзні лекції на провідних виробництвах Львова та області.

Студенти груп ХР-31 і ХР-32 разом із керівником практики професоркою кафедри ТОП Лілією Шевчук відвідали ТзОВ «Пивоварня Кумпель». Здобувачів вищої освіти ознайомили з потужностями виробництва, методами контролю якості сировини та продукції, обладнанням пивоварні.

Фото із практики Фото із практики Фото із практики Фото із практики