У рамках проекту мобільності програми Еразмус+ працівники ІІМТ відвідали Університет Кінгстона в Лондоні

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
в Університеті Кінгстона

У рамках проекту «Мобільність студентів та викладачів у вищій освіті між країнами – членами програми (Programme Countries) та країнами – партнерами програми (Partner Countries)» за програмою Еразмус+: КА1 – Навчальна кредитна мобільність, який організовано Університетом Кінгстона (Kingston University London) та Національним університетом «Львівська політехніка», працівники Інституту інженерної механіки та транспорту – старший викладач кафедри механіки та автоматизації машинобудування Володимир Гурей і асистент кафедри технічної механіки та динаміки машин Олена Ланець – минулого тижня відвідали Університет Кінгстона.

Там львівські політехніки провели цікаві лекції і практичні заняття для англійських студентів на такі теми:

• прикладна інженерія та виробництво (Engineering Application and Practice),
  • конструювання, матеріали і технологія виготовлення (Engineering Design, Materials and Manufacturing),
  • механіка твердо-деформованого тіла та термодинаміка рідин (Solid Mechanics and Thermofluids),
  • прикладна математика, електроніка та обчислювальна техніка (Technology Mathematics, Electronics and Computing),
  • проектування і технологія виготовлення автомобіля (Vehicle Design and Technology).

Учасники проекту отримали значний досвід, корисні контакти і натхнення для подальшої міжнародної співпраці.

В.І. Гурей та О.В. Ланець висловлюють вдячність одному з координаторів проекту доктору Алану Флауерсу (Dr Alan Flowers) за активну підтримку і сприяння у реалізації мобільностей для викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

в Університеті Кінгстона в Університеті Кінгстона в Університеті Кінгстона в Університеті Кінгстона