У Приватбанку студентам ІППТ Львівської політехніки розповіли про обслуговування фізичних осіб

Кафедра фінансів, обліку і аналізу Львівської політехніки
Фото із заходу

24 вересня 2021 року кафедра фінансів, обліку і аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» організувала для студентів-фінансистів першого курсу Коледжу інноваційних технологій ІППТ практичне заняття на тему «Банківські послуги для фізичних осіб». Заняття відбулось у приміщенні АТ АКБ «Приватбанк» (м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 36).

Керівник відділення Галина Мота розповіла про організаційну структуру відділення, основні завдання працівників відділення, ознайомила майбутніх банкірів із порядком обслуговування фізичних осіб.

Студенти почули цікаву та корисну інформацію про умови та правила проведення банківських операцій у відділенні, зокрема про:

• відкриття та обслуговування поточних рахунків;
  • обслуговування банківських платіжних карток;
  • депозити (умови і правила розміщення депозитних вкладів у Банку);
  • віддалені канали обслуговування;
  • грошові перекази (умови і правила здійснення переказів у Банку);
  • умови та правила здійснення платежів через Банк;
  • умови та правила надання кредитів фізичним особам;
  • інші банківські послуги.

Студенти також мали можливість почути конкретні відповіді на свої запитання, які стосувались можливості проходження виробничої практики та працевлаштування.

Захід відбувся з ініціативи Наталії Батьковець, директора Коледжу інноваційних технологій, та Лева Кльоби, доцента кафедри фінансів, обліку та аналізу.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу