У ПриватБанку стартувала акція «Свята на драйві» для студентів, підключених до «Мобільного студентського квитка»

Організатори заходу
Банер акції «Свята на драйві»

У ПриватБанку стартувала акція для студентів, які підключені до програми «Мобільний студентський квиток» – «Свята на драйві».

Хто бере участь в акції?

Студенти з Індивідуальним податковим номером (ІПН). Навчальний заклад має бути підключено до програми «Мобільний студентський квиток».

Як стати учасником акції?

1. Зареєструйтеся.
  2. Якщо у вас немає картки Visa, оформіть Digital-картку в Privat24.
  3. Якщо ви ще не долучилися до програми «Мобільний студентський квиток», зробіть це!
  4. Якщо ви вже авторизувалися, здійсніть щонайменше три купівлі карткою Visa від ПриватБанку на кожному етапі акції:
    • з 16 листопада до 24 грудня 2020 року;
    • з 25 грудня 2020 року до 14 січня 2021 року;
    • з 15 січня до 14 лютого 2021 року.

Які подарунки?

Першим двом тисячам студентів, які з 16 листопада до 24 грудня 2020 року долучилися до програми «Мобільний студентський квиток», буде перераховано на картку Visa ПриватБанку 50 гривень.

Докладніше – на сайті організаторів