У прихистку для ВПО при Львівській політехніці напередодні Дня матері провели інтерактив для дітей

Молодіжний України Рух
Фото із заходу

Під час відкриття бібліотеки для внутрішньо переміщених осіб у прихистку при Національному університеті «Львівська політехніка» представники організації «Молодіжний України Рух» провели інтерактив напередодні Дня матері. Заходи включали в себе різноманітні ігри, розваги та творчість.

Діти підготували власними руками подарунки-листівки для своїх матусь, проявляючи свої творчі здібності.

Науково-розважальне шоу, яке було організовано, сподобалось всім своєю веселістю, жартами та програмою. Щоб підтримати енергію маленьких відвідувачів, їх почастували солодкою ватою.

На свіжому повітрі діти малювали малюнки крейдою, проявляючи всю свою уяву та творчість.

Всі відвідувачі заходу чудово та з користю провели час.

Невеличкий фоторепортаж – на сторінці «Молодіжний України Рух» у соцмережі Фейсбук.