У проведенні заняття з дисципліни «Кримінальний процес» взяв участь головний оперуповноважений Національної поліції

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заняття

12 квітня відбулася вже традиційна, запланована зустріч студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки (III курс, очна форма навчання) з практичними працівниками правоохоронних органів та суду.

Під час проведення лектором, професором Володимиром Канціром, заняття з навчальної дисципліни «Кримінальний процес» до політехніків завітав онлайн головний оперуповноважений Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, підполковник поліції, кандидат юридичних наук Юрій Доліновський. Він розповів про специфіку своєї роботи, навів цікаві приклади кримінальних проваджень, за якими проходило досудове розслідування, слідчі (розшукові) та інші процесуальні дії, також відповів на запитання студентів.

Домовилися й надалі продовжувати таку корисну для набуття студентами повноцінних знань традицію.

Ознайомитися зі змістом зустрічі