У Проєктному офісі Університету поспілкувалися з медиками про можливість міждисциплінарної співпраці

Проєктний офіс Львівської політехніки
Фото із зустрічі

У Проєктному офісі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч з Ігорем Фармагою, доцентом кафедри систем автоматизованого проектування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Тарасом Фармагою, лікарем Центру термічної травми та пластичної хірургії комунальної 8-ї міської клінічної лікарні Львова, та Мартою Фармагою, доценткою кафедри внутрішньої медицини № 1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Спілкувалися про можливість міждисциплінарної співпраці у підготовці проєктів, пов’язаних із реконструктивною хірургією та сучасними комп’ютерними технологіями.

Попереду нові й цікаві проєкти.