У посадових осіб і спеціалістів у галузі освіти Університету перевірили знання з безпеки життєдіяльності

Катерина Гречин, тижневик «Аудиторія»
семінар-навчання

Постійно діюча комісія Міністерства освіти і науки України, яку представляв її голова, завідувач сектора безпеки життєдіяльності Анатолій Старик, провела у Львівській політехніці 24–25 лютого перевірку знань посадових осіб і спеціалістів у галузі освіти всіх навчальних закладів Західної України з безпеки життєдіяльності.

Перед тестуванням члени постійно діючої комісії провели семінари-навчання. Самі ж іспити проходили в Інформаційно-навчальному комп’ютерному комплексі, розташованому у студентській бібліотеці університету.

Першого дня на тести відповідали ректори, керівники служб охорони праці навчальних закладів III–IV рівнів акредитації, наступного – директори і їхні заступники, інженери, методисти, інженери методисти навчальних закладів I–II рівнів акредитації. Тести показали, що посадові особи добре обізнані з питаннями безпеки життєдіяльності, про що засвідчили спеціальні посвідчення МОН України.

тестування працівників тестування працівників тестування працівників