У Львівській політехніці завершились наймасштабніші командні інженерні змагання Європи EBEC

НТБ Львівської політехніки
командні інженерні змагання EBEC

28–30 листопада 2017 року в приміщенні Студентської бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» тривали наймасштабніші командні інженерні змагання Європи – EBEC (European BEST Engineering Competition). Вони були організовані BEST Lviv – локальним осередком організації Board of European Students of Technology у Львові й зібрали чималу кількість учасників.

Показати себе та позмагатись за перемогу прийшли студенти І–IV курсів Національного університету «Львівська політехніка». Всього у змаганнях взяли участь 16 команд по 4 особи у кожній, половина з яких змагались у категорії Team Design (практичне розв’язання певного технічного завдання), інша ж – у категорії Case Study (розв’язання теоретичних, технічних чи управлінських проблем).

На цих змаганнях завдання команд Team Design полягало у розробці датчика кольору з наданих матеріалів. А учасники з категорії Case Study отримували по завданню кожного дня. Спочатку їхнім завданням було створення системи постачання електроенергії з відновлюваних джерел на фабрику. Другого дня команди повинні були підготувати план створення та розвитку колонії на іншій планеті. А на завершення вони спробували покроково оновити Львівську транспортну систему.

В кожній категорії було визначено по три переможці. Отож,

• у Team Design перемогли:
    • І місце – REGULAR TEAM
    • ІІ місце – Свято
    • ІІІ місце – Sunshine
  • у Case Study:
    • І місце – 4 parts one mind
    • ІІ місце – Players
    • ІІІ місце – Собака Кирило

Володарі всіх місць здобули призи, а першим вручили навіть спеціально виготовлені кубки. Переможці цих змагань зможуть приєднатись до Національного етапу EBEC та поборотись за першість із найсильнішими командами України.

командні інженерні змагання EBEC командні інженерні змагання EBEC командні інженерні змагання EBEC командні інженерні змагання EBEC командні інженерні змагання EBEC