У Політехніці відкрили проєкт Erasmus+ «European Experience in Technology Transfer For Ukrainian Universities» (ExTech)

Кафедра ММП Львівської політехніки
проєкт Erasmus+ ExTech

У Львівській політехніці відбулось відкриття проєкту Erasmus+ Jean Monnet Project «European Experience in Technology Transfer For Ukrainian Universities» 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE (ExTech), який реалізовують кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва (ІНЕМ) та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту (ІАПО). Керівник проєкту Ігор Олексів презентував представникам провідних українських університетів інформацію про мету, структуру та основні активності проєкту.

На відкритті були присутні представники Національного університету «Києво-Могилянська академія», Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Дніпровського національного університету імені О. Гончара, Миколаївського національного університету іменi В.О. Сухомлинського, Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України, Інституту фізики конденсованих систем НАН України.

В межах заходу було організовано вебінар із представниками університетів Західного регіону України з метою залучення широкого кола партнерів, поширення інформації про можливості, що надає проєкт, і сприяння комерціалізації інноваційних ідей. Слід зазначити, що проведення вебінару зі значною кількістю учасників стало можливим завдяки обладнанню, придбаному в межах проєкту Еразмус+ KA2 «Structuring cooperation in doctoral research, transferrable skills training, and academic writing instruction in Ukraine’s regions»/ DocHub № 8 574064-EPP-1-2016-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP.

Усі присутні наголосили на важливості вивчення та поширення кращих європейських практик трансферу технологій, поділились власним досвідом у даній сфері та окреслили найбільш суттєві виклики сьогодення.