У Львівській політехніці відбувся науковий семінар за участю представників Ягелонського університету

Кафедра СР Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

8 грудня 2016 року на кафедрі соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» відбувся міжкафедральний науковий семінар на тему «The Menaces and Hopes Related to Universal Values in the Era of Globalisation», приурочений до відзначення 200-річчя Львівської політехніки.

Головний доповідач, керівник відділення філософії культури Ягелонського університету (м. Краків) професор Piotr Mróz разом із колегами поділився з учасниками  семінару власним баченням та розумінням явища глобалізації в сьогоднішньому світі. Присутні обговорювали проблеми цінностей сучасної людини, внутрішні стимули та можливості вибору особистості для глобальних змін.

Кафедра соціології та соціальної роботи висловлює щиру подяку колегам із Ягелонського університету за можливість взяти участь у цікавому та продуктивному обговоренні актуальних питань сьогодення.