В Університеті відбувся круглий стіл з питань енергетичної самодостатності територіальних громад

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА

Наприкінці липня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулося засідання круглого столу з питання «Енергетична самодостатність територіальних громад Львівській області».

Основною метою засідання був аналіз стану забезпечення енергетичної самодостатності територіальних громад області, створення робочої групи для визначення можливостей використання наявного потенціалу та залучення бізнесових структур.

Організаторами круглого столу були ГО «Ліга ділових кіл паливно-енергетичного комплексу», Львівська обласна державна адміністрація, Громадська рада при ЛОДА, Громадська експертно-аналітична група з розвитку ПЕК Львівщини, ТОВ «ЕКО-ОПТІМА», ТОВ «Ліг Агро», Національний університет «Львівська політехніка».

Представники об’єднаних територіальних громад висловили подяку за цей захід, адже, на їхню думку, він надзвичайно важливий для розвитку громад.