У Львівській політехніці відбудеться показ документального фільму «Герої не вмирають»

За матеріалами сайту Львівської міської ради
афіша фільму «Герої не вмирають»

У Львові покажуть документальний фільм «Герої не вмирають». 27 лютого автор і продюсер кінострічки Володимир Чистилін приїжджає до Львова, щоб усі охочі мали можливість поспілкуватися з ним та разом подивитися фільм на суспільно важливу тему.

Показ фільму відбудеться одразу в трьох локаціях міста Львова:

• 14:00 – Національний університет «Львівська політехніка» (IV навчальний корпус, аудиторія 209);
  • 14:00 – Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • 19:00 – Центр Довженка.

Фільм «Герої не вмирають» – це унікальна кінострічка про життя і смерть трьох харків’ян – Владислава Зубенка, Євгена Котляра і Юрія Паращука, які загинули за свободу та незалежність України під час розстрілу Небесної Сотні 20 лютого 2014 року.

За словами автора і продюсера фільму, журналіста Володимира Чистиліна, «історію роблять не супергерої, а звичайні люди, якими і хотіли показати хлопців з харківського Євромайдану». Це кіно про кохання та жертовність, віру та прагнення свободи, пошуки сенсу життя і трансформацію суспільства.