У Львівській політехніці відбудеться І регіональний етап VII Всеукраїнського турніру Ultima Ratio

Осередок Ліги студентів АПУ при Львівській політехніці
афіша турніру Ultima Ratio

Локальний осередок Ліги студентів Асоціації правників України при Національному університеті «Львівська політехніка» запрошує студентів-правників, які готові розв’язувати складні завдання у сфері господарського права та процесу, на Перший регіональний етап VII Всеукраїнського турніру із судових дебатів Ultima Ratio.

Захід відбудеться 5 березня 2020 року у Львівській політехніці за адресою: вул. Князя Романа, 1.

У разі перемоги учасники автоматично потрапляють до фіналу, який відбуватиметься в Одесі 4–5 квітня 2020 року, отримавши перевагу у фіналі +4 бали на команду, а також повне відшкодування реєстраційного внеску для участі у фінальній битві.

Участь у першому етапі безкоштовна.