У Політехніці створили центр психологічної допомоги для студентів та населення

Юрій Мартинович, Центр комунікацій Львівської політехніки
Корпус № 33 Львівської політехніки

Викладачі Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» не залишилися осторонь війни і вирішили допомагати своїми фаховими вміннями як очно, так і онлайн.

На вулиці Театральній, 11 (вхід із вул. Беринди) працівники кафедри теоретичної та практичної психології з 10:00 до 16:00 приймають як студентів, так і всі інші категорії населення, кому потрібна психологічна підтримка.

«Працюємо з усіма, хто має таку потребу і надаємо безоплатну психологічну допомогу. Якщо ви відчуваєте тривогу, переживання, занепокоєння, чи паніку, то приходьте і звертайтеся до наших фахівців. Ми допоможемо вам знайти внутрішній спокій і душевну рівновагу. У складний час варто пам’ятати про важливість ментально здоров’я та підтримувати його», – сказала завідувачка кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Ірина Сняданко.

Свою допомогу надають близько 20 фахівців. Щоб зв’язатися з фахівцем онлайн, треба заповнити анкету.