У Політехніці почав працювати Центр збору гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям і армії

Наталія Павлишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Студентський комбінат харчування

Політехніка в умовах війни в нашій країні розгортає щораз більшу волонтерську роботу.

Відтепер на першому поверсі Комбінату харчування нашого університету працюватиме Центр збору гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям і армії.

― Знаємо, що у Львові в ці складні дні відкрили дуже багато осередків та штабів, де роблять все, аби допомогти і підтримати людей, які змушені були покинути свої домівки і втікати від загрози війни. Також великі потреби має й наша армія. Тож, аби збільшити збір найнеобхіднішого, ми створили такий центр і в нашому університеті, ― зазначив начальник відділу охорони праці Львівської політехніки Володимир Шепітчак.

Збиратимуть те, що й у міських центрах, ― ліки, продукти тривалого зберігання, теплий одяг тощо.

Координатор центру ― Юрій Малиновський, тел.: +38 (067) 712-91-32. Центр працює щоденно з 8:00 до 21:00.