У Політехніці організували онлайн-зустріч з Нобелівським лауреатом професором Джоном Маттером

Кафедра загальної фізики Львівської політехніки
Фрагмент афіші зустрічі

Нещодавно в Актовій залі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч із видатним науковцем світового рівня, лауреатом Нобелівської премії з фізики за 2006 рік за відкриття чорнотільної структури та анізотропії космічного мікрохвильового фонового випромінювання професором Джоном Маттером. Співорганізаторами цієї зустрічі були викладачі та науковці кафедри загальної фізики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук.

Учасники заходу мали можливість послухати цікаву лекцію професора Маттера, дізнатись про нові здобутки в астрофізиці, ознайомитися з роботою та знімками надсучасного телескопа імені Джеймса Вебба.

Також великий інтерес до цієї події виявили майбутні науковці – студенти Львівської політехніки, які мали можливість задати свої питання Нобелівському лауреату та поділитись своїми науковими здобутками.