У Львівській політехніці читатиме лекції представник Школи інженерії та прикладних наук Єльського університету США

Кафедра ІВТ Львівської політехніки
Є́льський університе́т

З 8 до 15 березня 2020 року на запрошення Національного університету «Львівська політехніка» в Інституті комп’ютерних технологій, автоматики та метрології перебуватиме представник Школи інженерії та прикладних наук Єльського університету США професор Роман Куц.

Метою візиту є читання лекцій на тему «Вдосконалення акустичних сенсорів для роботів з використанням досвіду ехолокації незрячих». В основі пропонованої ідеї – використання досвіду біологічних сонарів кажанів. Цей досвід може бути використано для потреб незрячих людей.

Лекції гість читатиме у V навчальному корпусі, VII поверх, кафедра інформаційно-вимірювальних технологій (вул. Степана Бандери, 28а).