У навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3» триває Літня школа лідерства для студентів Університету

За матеріалами сайту «Капеланство.info»
У «Політехніку-3»

У навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3», що у с. Коблево Миколаївської області, під опікою студентського капелана о. Ігора Хомічака триває Літня школа лідерства для студентів Національного університету «Львівська політехніка».

Завдання Школи, організатором якої є Центр Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви, – поглибити християнські цінності й розвинути у собі лідерські навики.

Щоденник події – на сторінці Центру Студентського Капеланства у соцмережі Фейсбук.

Літня школа лідерства для студентів Університету Літня школа лідерства для студентів Університету Літня школа лідерства для студентів Університету Літня школа лідерства для студентів Університету