У п’ятницю 13-го Науково-технічна бібліотека Університету організовує «жахливо» цікаву зустріч

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

13 жовтня 2023 року в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться зустріч із гейм-дизайнером, письменником, сценаристом, музикантом, волонтером Володимиром Кузнєцовим.

Всі охочі матимуть нагоду познайомитися з автором серії коміксів «Інкер. 24/02» та «Символи Незламності», настільної гри «Арідник» та більше дізнатись про фензін «Бабай», редактором якого є Володимир.

Фензін «Бабай» – це друковане періодичне видання, присвячене жахам, містиці, трилерам, нуару та іншим видам «темного мистецтва», і тому буде особливо доречним у п’ятницю 13-го.

Початок о 17:30. Вхід вільний.